EMV RO 2021 05.06.2021 - 06.06.2021
Tavarada
6.06.2021 Ilumäe / Muike (Kuno Rooba)
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
N17  N20  N21  N40  N50 

M17
17220m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  01:01.02  01:01.02 
   2. Timo Kudre                Peko            01:01.08     +0:05 
   3. Chris Marcus Krahv        Otepää          01:03.48     +2:45 
   4. Maanus Udam               JOKA            01:10.07     +9:04 
   5. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 01:16.14    +15:11 
   6. Maarius Kotsulim          JOKA            01:16.29    +15:26 
   7. Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  01:16.47    +15:44 
   8. Raiko Alliksaar           JOKA            01:18.39    +17:36 
   9. Laur-Rogert Sulg          Otepää          01:34.26    +33:23 
  10. Kiur Kaldmaa              Tartu Katoliku  01:35.48    +34:45 
  11. Otto Pluum                Tartu Katoliku  01:39.25    +38:22 
      Kaur Koosapoeg            Rakv            Ei start           
      Henri Perillus            JOKA            Ei start           
      Robin Olli                LSF PT          Ei start           
      Rasmus Olli               LSF PT          Ei start           
M20
20490m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mihkel Mahla              Peko            01:17.07  01:17.07 
   2. Raul Viitmaa              Lehola          01:20.08     +3:00 
   3. Sander Pritsik            Rakv            01:21.36     +4:28 
   4. Artur Soo                 JOKA            01:39.46    +22:38 
   5. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 02:02.26    +45:19 
M21
33830m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Lauri Malsroos            Tammed          01:43.40  01:43.40 
   2. Tõnis Erm                 TAOK            01:49.21     +5:40 
   3. Priit Poopuu              JOKA            01:53.45    +10:04 
   4. Marek Karm                SK100           01:55.07    +11:27 
   5. Mihkel Järve              Kobras          02:06.00    +22:20 
   6. Riivo Roose               T-kujuline rist 02:20.55    +37:14 
   7. Tomas Zdanavicius         Dainava         02:39.03    +55:23 
      Erik Aibast               Tammed          Ei start           
      Tanel Kalm                Peko            Ei start           
      Alar Viitmaa              Lehola          Ei start           
      Mait Mändmets             Rae             Ei start           
M40
20490m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Alvar Suisalu             CC Rota Mobilis 01:17.07  01:17.07 
   2. Erik Aibast               Tammed          01:17.53     +0:45 
   3. Janek Leer                CC Rota Mobilis 01:18.20     +1:13 
   4. Mait Mändmets             Rae             01:18.35     +1:27 
   5. Kalle Metsoja             Mercury         01:20.13     +3:06 
   6. Ilmar Udam                JOKA            01:20.54     +3:47 
   7. Kaupo Ots                 Rakv            01:22.33     +5:25 
   8. Ain Fjodorov              Peko            01:22.40     +5:32 
   9. Indrek Lillsoo            Põrgupõhja      01:25.01     +7:53 
  10. Leho Rips                                 01:25.09     +8:01 
  11. Andres Käver              SK100           01:29.48    +12:41 
  12. Magnar Alev               Otepää          01:30.01    +12:54 
  13. Lauri Tarlap              LSF PT          01:37.00    +19:53 
  14. Indrek Karolin            Kobras          01:37.06    +19:59 
  15. Kalmer Koosapoeg          Rakv            01:39.33    +22:25 
      Indrek Reitsak            Nõmme           Ei start           
      Lauri Olli                LSF PT          Ei start           
      Indrek Mahla              Peko            Ei start           
      Priit Poopuu              JOKA            Ei start           
      Andreas Kraas             Tammed          Ei start           
      Lauri Beilmann            Tammed          Ei start           
      Silvar Savolainen         TON             Ei start           
M50
17220m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Alar Viitmaa              Lehola          00:58.58  00:58.58 
   2. Tarmo Tarlap              Porter Racing   00:59.48     +0:50 
   3. Raul Kudre                Peko            01:00.17     +1:18 
   4. Kaido Nurja               Nõmme           01:01.08     +2:09 
   5. Vermo Siim                Nõmme           01:03.07     +4:08 
   6. Randy Korb                Peko            01:03.41     +4:43 
   7. Margus Venelaine          LSF PT          01:04.15     +5:16 
   8. Tõnu Tänav                Rae             01:06.10     +7:11 
   9. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        01:12.04    +13:05 
  10. Tenno Alamaa              JOKA            01:14.23    +15:24 
  11. Aleksander Pritsik        Rakv            01:18.06    +19:07 
  12. Taivo Tali                Harju OK        01:18.27    +19:28 
      Antti Roose               Kobras          Ei start           
      Sergei Shved              SRD             Ei start           
      Veiko Pak                                 Ei start           
      Meelis Atonen             Lehola          Ei start           
      Olavi Loo                 West            Ei start           
      Meelis Mälberg            Peko            Ei start           
M60
13250m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Raul Olesk                Kobras          00:52.57  00:52.57 
   2. Urmas Tammemäe            Orvand          00:54.27     +1:29 
   3. Paul Poopuu               JOKA            00:57.58     +5:00 
   4. Eduard Pukkonen           Harju OK        01:02.24     +9:26 
   5. Harry Veide               LUS             01:05.22    +12:25 
   6. Kalle Nelk                Tammed          01:08.27    +15:29 
   7. Mati Kallemets            Okas            01:27.23    +34:25 
      Rein Rooni                Orvand          Ei start           
      Martti Parve              Peko            Ei start           
N17
13770m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Liis-Marii Kaso           Rakv            00:59.52  00:59.52 
   2. Mareli Vaher              Tartu Katoliku  01:06.09     +6:16 
   3. Geteli Hanni              Kobras          01:07.29     +7:37 
   4. Anett Liisa Parts         JOKA            01:10.41    +10:48 
   5. Anna Mia Atonen           JOKA            01:27.50    +27:58 
      Angela Mõttus             Otepää          Ei start           
      Grete Johanna Korb        Peko            Ei start           
      Käti Kudre                Peko            Ei start           
      Sandra Arak               SK100           Ei start           
      Birgit Rõõm               Ilves           Ei start           
N20
17220m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mari Linnus               Peko            01:09.06  01:09.06 
      Greta-Maria Pisarev       Kobras          Ei start           
      Maire Pärn                Ilves           Ei start           
N21
20490m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Eleri Hirv                Võru            01:18.34  01:18.34 
   2. Piibe Tammemäe            SK100           01:20.33     +1:58 
   3. Maret Vaher               Kobras          01:31.17    +12:43 
   4. Epp Paalberg              Rakv            01:35.08    +16:33 
      Doris Kudre               Peko            Ei start           
      Kelly Vildek              Rakv            Ei start           
      Kadri Limberg             LSF PT          Ei start           
N40
13770m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Heleri Kivil              LSF PT          00:56.43  00:56.43 
   2. Marje Venelaine           Tammed          00:59.44     +3:01 
   3. Airi Alnek                Võru            01:25.09    +28:26 
      Anu Käver                 SK100           Ei start           
N50
13250m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Ingrit Kala               Peko            00:55.29  00:55.29 
   2. Epp Käpa                  Peko            01:02.07     +6:38 
   3. Saima Värton              Kobras          01:11.17    +15:48 
   4. Esta Tamm                 Tartu           01:15.57    +20:28 
   5. Ülle Põldoja              Ilves           01:18.26    +22:57 
   6. Siiri Poopu                               01:23.26    +27:57 
   7. Pille Illak               Otepää          01:50.26    +54:57 
      Rita Ojala                JOKA            Puuduv KP          
      Ella Shved                SRD             Ei start           
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 6.06.2021 14:56:58
www.000webhost.com