EMV RO 2021 05.06.2021 - 06.06.2021
Lühirada
5.06.2021 Käsmu (Kuno Rooba)
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
N17  N20  N21  N40  N50 

M17
11750m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Timo Kudre                Peko            00:45.05  00:45.05 
   2. Chris Marcus Krahv        Otepää          00:47.55     +2:49 
   3. Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  00:51.18     +6:13 
   4. Henri Perillus            JOKA            00:55.47    +10:42 
   5. Maanus Udam               JOKA            01:00.12    +15:06 
   6. Maarius Kotsulim          JOKA            01:01.11    +16:05 
   7. Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  01:03.05    +18:00 
   8. Raiko Alliksaar           JOKA            01:06.08    +21:02 
   9. Otto Pluum                Tartu Katoliku  01:06.49    +21:43 
  10. Robin Olli                LSF PT          01:08.20    +23:14 
  11. Laur-Rogert Sulg          Otepää          01:11.50    +26:45 
  12. Rasmus Olli               LSF PT          01:32.14    +47:08 
  13. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 01:36.15    +51:10 
  14. Kaur Koosapoeg            Rakv            01:42.06    +57:00 
  15. Kiur Kaldmaa              Tartu Katoliku  01:51.12    +66:06 
M20
12220m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mihkel Mahla              Peko            00:51.25  00:51.25 
   2. Sander Pritsik            Rakv            00:52.50     +1:24 
   3. Raul Viitmaa              Lehola          00:58.21     +6:55 
   4. Artur Soo                 JOKA            00:58.57     +7:31 
   5. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 01:06.06    +14:40 
M21
14730m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Lauri Malsroos            Tammed          00:49.20  00:49.20 
   2. Tõnis Erm                 TAOK            00:51.26     +2:05 
   3. Erik Aibast               Tammed          00:54.59     +5:38 
   4. Marek Karm                SK100           00:55.12     +5:51 
   5. Riivo Roose               T-kujuline rist 00:55.26     +6:05 
   6. Alar Viitmaa              Lehola          01:01.19    +11:58 
   7. Tanel Kalm                Peko            01:03.59    +14:38 
   8. Mihkel Järve              Kobras          01:17.37    +28:16 
   9. Tomas Zdanavicius         Dainava         01:20.20    +30:59 
      Mait Mändmets             Rae             Ei start           
      Priit Poopuu              JOKA            Ei start           
M40
12220m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Priit Poopuu              JOKA            00:46.02  00:46.02 
   2. Kalle Metsoja             Mercury         00:46.11     +0:08 
   3. Mait Mändmets             Rae             00:49.20     +3:17 
   4. Ain Fjodorov              Peko            00:49.53     +3:50 
   5. Indrek Reitsak            Nõmme           00:49.57     +3:54 
   6. Alvar Suisalu             CC Rota Mobilis 00:50.15     +4:12 
   7. Andreas Kraas             Tammed          00:52.56     +6:53 
   8. Janek Leer                CC Rota Mobilis 00:52.57     +6:54 
   9. Kaupo Ots                 Rakv            00:55.01     +8:58 
  10. Indrek Mahla              Peko            00:56.13    +10:10 
  11. Magnar Alev               Otepää          00:57.59    +11:56 
  12. Andres Käver              SK100           00:58.25    +12:22 
  13. Kalmer Koosapoeg          Rakv            01:01.44    +15:41 
  14. Lauri Olli                LSF PT          01:02.54    +16:51 
  15. Lauri Tarlap              LSF PT          01:03.20    +17:17 
  16. Indrek Karolin            Kobras          01:09.06    +23:03 
  17. Lauri Beilmann            Tammed          01:20.19    +34:16 
  18. Leho Rips                                 01:30.59    +44:56 
      Ilmar Udam                JOKA            Puuduv KP          
      Indrek Lillsoo            Põrgupõhja      Puuduv KP          
      Erik Aibast               Tammed          Ei start           
      Silvar Savolainen         TON             Ei start           
M50
11750m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Kaido Nurja               Nõmme           00:42.42  00:42.42 
   2. Raul Kudre                Peko            00:44.07     +1:25 
   3. Randy Korb                Peko            00:44.17     +1:34 
   4. Tarmo Tarlap              Porter Racing   00:46.36     +3:54 
   5. Meelis Mälberg            Peko            00:48.53     +6:10 
   6. Vermo Siim                Nõmme           00:48.53     +6:11 
   7. Antti Roose               Kobras          00:49.04     +6:22 
   8. Margus Venelaine          LSF PT          00:51.40     +8:57 
   9. Taivo Tali                Harju OK        00:55.52    +13:09 
  10. Aleksander Pritsik        Rakv            00:56.25    +13:42 
  11. Olavi Loo                 West            00:56.29    +13:46 
  12. Sergei Shved              SRD             01:04.28    +21:45 
  13. Meelis Atonen             Lehola          01:04.49    +22:06 
      Urmas Sulaoja             Jõhvikas        Puuduv KP          
      Veiko Pak                                 Puuduv KP          
      Tõnu Tänav                Rae             Ei start           
      Tenno Alamaa              JOKA            Ei start           
      Alar Viitmaa              Lehola          Ei start           
M60
9500m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Martti Parve              Peko            00:37.00  00:37.00 
   2. Raul Olesk                Kobras          00:38.47     +1:46 
   3. Eduard Pukkonen           Harju OK        00:43.31     +6:30 
   4. Paul Poopuu               JOKA            00:43.59     +6:59 
   5. Kalle Nelk                Tammed          00:45.38     +8:38 
   6. Urmas Tammemäe            Orvand          00:48.22    +11:21 
   7. Harry Veide               LUS             00:53.09    +16:08 
   8. Mati Kallemets            Okas            01:03.05    +26:04 
   9. Rein Rooni                Orvand          01:22.44    +45:43 
N17
9890m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Birgit Rõõm               Ilves           00:44.34  00:44.34 
   2. Anett Liisa Parts         JOKA            00:53.10     +8:35 
   3. Geteli Hanni              Kobras          00:53.34     +8:59 
   4. Mareli Vaher              Tartu Katoliku  00:55.52    +11:17 
   5. Liis-Marii Kaso           Rakv            00:56.53    +12:18 
   6. Käti Kudre                Peko            01:08.36    +24:01 
   7. Anna Mia Atonen           JOKA            01:08.48    +24:13 
   8. Angela Mõttus             Otepää          01:10.05    +25:30 
   9. Grete Johanna Korb        Peko            01:11.31    +26:56 
      Sandra Arak               SK100           Puuduv KP          
N20
11750m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mari Linnus               Peko            00:51.01  00:51.01 
   2. Maire Pärn                Ilves           01:15.52    +24:50 
      Greta-Maria Pisarev       Kobras          Puuduv KP          
N21
12220m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Piibe Tammemäe            SK100           00:52.49  00:52.49 
   2. Eleri Hirv                Võru            00:53.32     +0:42 
   3. Doris Kudre               Peko            00:55.26     +2:37 
   4. Epp Paalberg              Rakv            00:57.20     +4:30 
   5. Maret Vaher               Kobras          00:57.51     +5:02 
   6. Kadri Limberg             LSF PT          01:10.57    +18:08 
      Kelly Vildek              Rakv            Puuduv KP          
N40
9890m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Marje Venelaine           Tammed          00:47.18  00:47.18 
   2. Anu Käver                 SK100           01:03.35    +16:16 
   3. Airi Alnek                Võru            01:05.28    +18:10 
      Heleri Kivil              LSF PT          Ei start           
N50
9500m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Ingrit Kala               Peko            00:40.28  00:40.28 
   2. Epp Käpa                  Peko            00:42.54     +2:26 
   3. Rita Ojala                JOKA            00:53.52    +13:24 
   4. Ülle Põldoja              Ilves           00:56.56    +16:28 
   5. Esta Tamm                 Tartu           01:01.50    +21:21 
   6. Saima Värton              Kobras          01:05.02    +24:34 
   7. Pille Illak               Otepää          01:07.52    +27:23 
   8. Ella Shved                SRD             01:12.29    +32:01 
      Siiri Poopu                               Puuduv KP          
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 5.06.2021 14:48:25
www.000webhost.com